Copy-Paste/ Njihuni me sozitë e Alesia Bamit dhe Arilena Aras. Do mahniteni nga ngjashmëria! (FOTO) – AlpeGossip
Copy-Paste/ Njihuni me sozitë e Alesia Bamit dhe Arilena Aras. Do mahniteni nga ngjashmëria! (FOTO)

Copy-Paste/ Njihuni me sozitë e Alesia Bamit dhe Arilena Aras. Do mahniteni nga ngjashmëria! (FOTO)

Ngjashmëri e frikshme mes dy vajzave shqiptare me Alesia Bamin e Arilena Aras…

Alesia Bami është një ndër modelet më seksi në vend ndërsa Arilena Ara është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare dhe me këngën “Nentori” bëri namin.

Në rubrikën “Copy&Paste”  të emisionit Fun Day nga moderatorja Fatma Methasani,  janë zbuluar 2 vajza shqiptare që shihen të jenë si binjake me to.

Njëra nga vajzat është modele dhe kur të shihni tjetrën do befasoheni.

Për më tepër shikoni fotot më poshtë: