SHPALLET MISS SHQIPTARJA NË BOTË/ Njihuni me bukuroshen që mori kurorën (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
SHPALLET MISS SHQIPTARJA NË BOTË/ Njihuni me bukuroshen që mori kurorën (FOTO+VIDEO)

SHPALLET MISS SHQIPTARJA NË BOTË/ Njihuni me bukuroshen që mori kurorën (FOTO+VIDEO)

Është mbajtur spektakli “Miss Shqiptarja në Botë” dhe kurorën e më të bukurës e ka fituar Altrina Kiqina nga Drenica. Kurora e stolisur me gurë diamanti dhe flori kap vlerën e rreth 10 mijë eurove.

Eventi që mban vulën e producentit, Ilir Geci dhe Gecjan Fashion Group u mbajt në Tiranë.

Çmime fituan edhe 12 vajzat e tjera në garë të cilat kanë fituar mundësi studimi në një kolegj privat.

Sipas organizatorëve shpërblimet dhe dhuratat kapën shifrën e 30 mijë eurove.

Ndërkohë në videon e mëposhtme ju sjellim momentin kur Altrina mori kurorën.