NDRYSHIMI DRASTIK/ Olti Curri ironizon publikisht gjoksin e Luana Vjollcës: Të shëndoshka… (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHIMI DRASTIK/ Olti Curri ironizon publikisht gjoksin e Luana Vjollcës: Të shëndoshka… (FOTO)

NDRYSHIMI DRASTIK/ Olti Curri ironizon publikisht gjoksin e Luana Vjollcës: Të shëndoshka… (FOTO)

Gazetari dhe opinionisti Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë vëmendjen me komentet e tij dhe thumbat që bënë shpesh herë për VIP-at shqiptar. Ai është shumë aktiv në Instagram dhe në rrjetet e tjera sociale ku publikon statuse nga më të ndryshmet dhe reklamon shumë produkte, por së fundmi ka një pyetje për ndjekësit e tij.

Këtë herë si duket Olti ka ngacmuar Luanën me ‘story’-t e fundit në Insta. Ai ka postuar 2 foto të moderatores ku shihet si dukej në vitin 2008 dhe si duket tani dhe kështu ka komentuar dy fotot duke thënë me shaka dhe pak ironi se si duket Luanën e ka shëndoshur shalqini. Si do e presë moderatorja këto dy postime nga Olti, presim të shohim, por tashmë jemi mësuar se Luana nuk reagon ne këto raste.