NËSE NUK JENI NË MË TË MIRËN TUAJ/ Dafina Zeqiri ka një këshillë shumë të vyer për ju! – AlpeGossip
NËSE NUK JENI NË MË TË MIRËN TUAJ/ Dafina Zeqiri ka një këshillë shumë të vyer për ju!

NËSE NUK JENI NË MË TË MIRËN TUAJ/ Dafina Zeqiri ka një këshillë shumë të vyer për ju!

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite nuk e ka humbur aspak unikalitetin e saj duke vazhduar të lançojë projekte shumë unike. Tanimë mbi jetën e saj private dihet se është në një lidhje me Dj Geek, me të cilin ka një marrëdhënie prej kohësh. Dyshja e ndërpreu lidhjen e tyre për një periudhë, por më pas duket se ‘dashuria triumfoi’ dhe tanimë janë bashkë më të lumtur se kurrë.

Dafina njihet për karakterin e saj të fortë nuk nguron ta tregoi në tekstin e këngëve të saj, ndërsa së fundmi e ka treguar edhe në postimin e saj, duke dhënë një këshillë shumë të vyer për të gjithë.

“Ju lejohen pesë minuta emocionale në ditë, pastaj ti duhet të bëhesh i fortë…”

 

Dafina dhe Kida kanë konfirmuar bashkëpunimin e tyre muzikor . Që prej momentit ku treguan se do të vijnë me një projekt muzikor, dy bukuroshet kanë ndarë me ne momente nga xhirimet apo nga ‘look-u’ i tyre si kanë bërë dhe së fundmi. Teksa na kanë treguar një nga dukjet e tyre të videoklipit, ndoshta iu ka shpëtuar një detaj shumë interesant. Veshja e vajzave është po i njëjti fustan, me të vetmin ndryshim ngjyrën, ku Kida e ka në ngjyrë të kuqe dhe Dafi në të zezë. Nuk e dimë ende nëse vajzat e kanë bërë në shenjë të ngjyrave të flamurit, një detaj tjetër lidhet me këtë zgjedhje apo është thjesht rastësi, megjithatë na mbetet të presim deri në momentin e publikimit të ‘Luje belin’