”ÇFARË I BËRA VETES…”! Moderatorja e njohur shqiptare humbet 100 mijë dollarë në… (FOTO) – AlpeGossip
”ÇFARË I BËRA VETES…”! Moderatorja e njohur shqiptare humbet 100 mijë dollarë në… (FOTO)

”ÇFARË I BËRA VETES…”! Moderatorja e njohur shqiptare humbet 100 mijë dollarë në… (FOTO)

Ajo është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar dhe po t’i hedhim një sy Instagramit të saj do të shohim se kjo verë ishte e mrekullueshme. Bëhet fjalë për Liberta Spahiun e cila është komentuar shumë për një lidhje të mundshme me Flor Mumajesin, por ditët e fundit po qëndron në kontinentin aziatik nga ku na ka dhuruar disa foto të bukura nga pushimet e saj luksoze.

Në fotografitë e fundit të publikuara në llogarinë e saj personale në Instagram, Liberta ka treguar se ndodhet në Macao

Por prezantuesja së fundmi vjen me disa fotografi të reja, ku shihet në një kazino e ku shkruan: Cka i bon njeri vetit, si bon kush i hupa edhe qato 100,000 $ t’fundit e hajt Sa here ne jete keni hup pare ne casino???

Vërtetë të ketë humbur 100 mijë dollarë apo ishte thjesht sa për përshkrim fotoje?