U RRËZUA NË SKENË/ Lady Gaga përfundon duke shkuar në spital – AlpeGossip
U RRËZUA NË SKENË/ Lady Gaga përfundon duke shkuar në spital

U RRËZUA NË SKENË/ Lady Gaga përfundon duke shkuar në spital

Enigma, shfaqja në Las Vegas e Lady Gaga mbërthen në vete dy orë shkëlqim, kërcim dhe të gjitha hitet e saj më të mëdha. Por kur Lady Gaga pati një rënie dramatike nga skena gjatë performancës së saj të enjten e kaluar, fansat mësuan se Enigma është, në një farë mënyre, më shumë  se një ngjarje kur gjërat shkojnë keq.

Gjërat morën kthesë të rrezikshme kur Lady Gaga solli në skenë një nga fansat për të kërcyer me të. Në një moment, fansi ngriti Gaga në krahët e tij, dhe më pas të dy ranë nga skenë në turmën më poshtë. Po, u kap e gjitha në kamera.

 

Brenda disa minutave nga rrezimi në skenë, Lady Gaga u ndihmua nga sigurimi dhe u kthye në performancën e saj, koreografinë dhe të gjitha.

Por Lady Gaga pas aksidentit u drejtua në spital. Në Instagram, këngëtarja zbuloi se ajo duhej të merrte rreze x të pothuajse të gjithë trupit të saj pas rënies së saj.

Ajo ndau një foto me x-ray të dorës, duke i dhënë ndjekësve të saj simbolin “ok”.