E QUAJTI TË SHËNDOSHË/ Bebe Rexha i’a tregon vendin ndjekësit – AlpeGossip
E QUAJTI TË SHËNDOSHË/ Bebe Rexha i’a tregon vendin ndjekësit

E QUAJTI TË SHËNDOSHË/ Bebe Rexha i’a tregon vendin ndjekësit

Nuk e di se kush iu ka mësuar disa njerëzve sjelljet e tyre, sepse duket se çdo javë dikush është aq i vrazhdë ndaj një personazhi të famshëm në mediat sociale saqë personi i famshëm nuk ka zgjidhje tjetër veçse të reagojë.

Epo, sigurisht disa ditë më parë kur Bebe Rexha postoi një foto të vetes pasi performoi në The Ellen DeGeneres Show. Bebe duket mahnitëse me një fustan të zi dhe çizme të larta të zeza.

Njërit nga ndjekësit e Bebe duket se nuk i ka pëlqyer foto, sepse shkroi, “Wow … Ti duhet të humbësh peshë”.

Dhe kjo është padyshim një gjë e tmerrshme t’i thuash ndokujt, e lëre më një të huaj në mediat sociale.

Por Bebe nuk e kishte ndërmend ta duronte  ndonjë nga këto marrëzi dhe shkroi, “jo, ju duhet të jeni më pranues dhe të punoni në vetë urrejtjen tuaj.”

image