BLEONËN E KOPJOJNË SËRISH! Këtë herë e bën aktorja me famë botërore – AlpeGossip
BLEONËN E KOPJOJNË SËRISH! Këtë herë e bën aktorja me famë botërore

BLEONËN E KOPJOJNË SËRISH! Këtë herë e bën aktorja me famë botërore

Bleona Qereti vijon të “kopjohet” për stilin unik te veshjes nga artistes me famë botërore.

Këngëtarja është paraqitur me një veshje body-metalic në Grammy të vitit 2015 në Los Angelos.

Por ajo që kemi gjetur është se para dy ditësh është shfaqur me po të njëjtën veshje aktorja e famshme Zendaya. Aktroja ka veshur po ashtu një body-metalic ngjyrë pink dhe ka marrë pjesë në eventin Critics Choice Awards (Çmimet e Kritikëve), në SHBA.

Mesa duket aktorja është frymëzuar nga pamja e Bleonës dhe ka zgjedhur të vishet dhe ajo njësoj. AlpeGossip.al