TOPLESS DHE NUDO-T E 2018/ Këto janë 5 vip-et që nuk u kursyen dhe i nxorrën sheshit: Nga Oriola…(FOTO) – AlpeGossip
TOPLESS DHE NUDO-T E 2018/ Këto janë 5 vip-et që nuk u kursyen dhe i nxorrën sheshit: Nga Oriola…(FOTO)

TOPLESS DHE NUDO-T E 2018/ Këto janë 5 vip-et që nuk u kursyen dhe i nxorrën sheshit: Nga Oriola…(FOTO)

Sezon veror apo dimëror duket vajzat e showbizizt shqiptar nuk pyetën dhe zgjodhën të pozojn Topless dhe Nudo,duke u kthyer kështu në vëmendjen e mediave rozë.

Ato shfaqen format fizike nëpërmjet pozave sensuale dhe joshëe të cilat tërbuan gjithë rrjtet sociale.

Mesa duket këtë vit  vip-et tona na treguan se të shfaqesh në këto poza nuk është më një tabu.

Në rubrikën e re 2018, Të AlpeNews ne iu njohim me 5 vip-et që pozuan Topless dhe Nudo.

Morena Taraku

Klaudia Pepa

Bleona Qereti

Françeska Jaçe

Oriola Marashi

Alpenews.al