“NUK JE E BUKUR”/ Arbana Osmani i kthehet ndjekësit me komentin epik: Hajd bereqaves… (FOTO) – AlpeGossip
“NUK JE E BUKUR”/ Arbana Osmani i kthehet ndjekësit me komentin epik: Hajd bereqaves… (FOTO)

“NUK JE E BUKUR”/ Arbana Osmani i kthehet ndjekësit me komentin epik: Hajd bereqaves… (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani është një nga më të dashurat e publikut. Vëmendjen kohet e fundit e morri divorci i saj nga partneri si dhe lidhja e re e pa pranuar me regjisorin Eduart Grishaj.

Në publikimin e sja më të fundit ajoka replikuar me një nga ndjekësit e saj, diçka që e bën rrallë herë.

“Arbana ti je shumë e bukur nga sjellja dhe shpirti, por jo nga fytyra. Hajt le themi simpatike.”-shkruan në koment.

“Hajt bereqaves.”-është përgjigjur moderatorja me humor.