TUNA NIS PUNËN PËR KLIPIN E “NXEHTË”/ Zbuloni se si do të duket ajo (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
TUNA NIS PUNËN PËR KLIPIN E “NXEHTË”/ Zbuloni se si do të duket ajo (FOTO+VIDEO)

TUNA NIS PUNËN PËR KLIPIN E “NXEHTË”/ Zbuloni se si do të duket ajo (FOTO+VIDEO)

Së fundmi Tuna ka lajmëruar se do të vijë me një bashkëpunim me Seven Saraqin.

Në mediat rozë ky projekt u komentua shumë sidomos për faktin se klipi i tij do të përmbante një puthje lesbike mes Tunës dhe modeles së njohur Vildane Zeneli.

E kështu Tuna në Instagram përmes postimeve ka njoftuar se xhirimet për klipin e “nxehtë” kanë nisur.