SUPER LUKSOZE/ Lori Hoxha na tregoi gardërobën e saj dhe na la gojëhapur – AlpeGossip
SUPER LUKSOZE/ Lori Hoxha na tregoi gardërobën e saj dhe na la gojëhapur

SUPER LUKSOZE/ Lori Hoxha na tregoi gardërobën e saj dhe na la gojëhapur

Trashëgimtarja e Top Channel dhe njëkohësisht blogerja e njohur Lori Hoxha është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet, të cilat marrin të gjithë vëmendjen.

Së fundmi Lori ka zbuluar një pamje të gardërobës së saj duke i lënë të gjithë gojëhapur. Ajo ka pozuar e veshur me një fustan të kuq, të shkurtër e të ngushtë, në mes të sirtareve të mbushur me veshje të shumta moderne.

Gardëroba e blogeres është padyshim një ndër më luksozet që na ka zënë sytë!