Moderatori i kërkon të puthë Andrrën, Sinan Hoxha: Do i marr leje mamit dhe babit… (VIDEO) – AlpeGossip
Moderatori i kërkon të puthë Andrrën, Sinan Hoxha: Do i marr leje mamit dhe babit… (VIDEO)

Moderatori i kërkon të puthë Andrrën, Sinan Hoxha: Do i marr leje mamit dhe babit… (VIDEO)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të dashur nga publiku dhe shumë të komentuar në media e rrjete sociale ku çdo gjë lidhur me ta përbën kuriozitet.

Sinan dhe Andrra ishin të ftuar së fundmi në emisionin “n’Kosovë show”, së bashku me Sabri Fejzullahun dhe bashkëshorten e tij Nera.

Në fund moderatori i kërkoi Sinanit dhe Andrrës të putheshin. “Unë jam përpara ‘prindërve’ të mi këtu. Do i marr leje babit dhe mamit tim”, i tha Sinani.

“E lejojmë patjetër”, tha Sabriu dhe Nera ndërsa Andrra dhe Sinani dhanë një puthje që u shoqërua me duartrokitje nga të pranishmit.

Ndiqni momentin kur Andrra dhe Sinani puthen në videon e mëposhtme.