Ndodh dhe kjo! Linda Morina i shpall luftë të hapur reperve (FOTO) – AlpeGossip
Ndodh dhe kjo! Linda Morina i shpall luftë të hapur reperve (FOTO)

Ndodh dhe kjo! Linda Morina i shpall luftë të hapur reperve (FOTO)

Ajo nuk e ka ndërmend të ndalet për asnjë moment, përveç këngëve që thur lavde për personalitete të ndryshme, Linda Morina tashmë duket se i ka hyrë muzikës rep.

Por duket se nuk ndalet me kaq, ajo madje i ka hapur edhe luftë repërve.

Këtë e ka bërë me dije vetë Linda me një video të postuar në Instagramin e saj.