ROMEO SURPRIZOI DONALDIN NË SHTËPINË E “BBV”/ Reagon menjëherë Bora (FOTO) – AlpeGossip
ROMEO SURPRIZOI DONALDIN NË SHTËPINË E “BBV”/ Reagon menjëherë Bora (FOTO)

ROMEO SURPRIZOI DONALDIN NË SHTËPINË E “BBV”/ Reagon menjëherë Bora (FOTO)

Duket se surpriza e papritur e Romeos për Donaldin, i cili ka disa javë që ndodhet brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” nuk ka emocionuar vetëm banorët.

Kjo surprizë kaq e veçantë ka prekur edhe moderatoren e njohur, Bora Zemani, e cila ka vendosur që në “Insatstory” të postojë një video pikërisht nga ky moment i bukur.

Romeo i bëri surprizën më të veçantë Donaldit,

Gjithashtu Bora ka etiketuar Donaldin dhe dy vëllezërit e tij, Romeon dhe Marion, duke e shoqëruar postimin edhe me disa emoji zemre.

Me këtë postim, moderatorja e dashur për publikun ka lënë të kuptohet se dhe ajo është emocionuar njëjtë me Donaldin, për këtë surprizë që i bëri të gjithë të nxjerrin lot gëzimi e dashurie.

Romeo i bëri surprizën më të veçantë Donaldit,

Kujtojmë se Bora dhe Donaldi i kanë dhuruar emocione shumë të bukura me takimin që patën brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Moderatorja shkoi fillimisht për të takuar shoqen e saj Semin, por nuk mungoi edhe takimi me Donaldin, i cili ia doli t’i rrëmbente një puthje.

Romeo i bëri surprizën më të veçantë Donaldit,