Nuk do ta besoni/ Roza dhe Rita të MARROSURA, nuk bëjnë dot pa të, ja kush është ai (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ta besoni/ Roza dhe Rita të MARROSURA, nuk bëjnë dot pa të, ja kush është ai (FOTO)

Nuk do ta besoni/ Roza dhe Rita të MARROSURA, nuk bëjnë dot pa të, ja kush është ai (FOTO)

Roza Lati është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Prezantuesja shquhet për pozat provokative që bën.

Roza së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar një foto teksa shfaq “dashurin” e saj , por jo vetem dhe të Ritës. Duken se të dyja janë të marrosura ndaj kafshve e sidomos qenit të saj.

Përgatit: AlpeNews.al