Nuk do ta besoni sa makina dhe shtëpi ka Vildane Zeneli – AlpeGossip
Nuk do ta besoni sa makina dhe shtëpi ka Vildane Zeneli

Nuk do ta besoni sa makina dhe shtëpi ka Vildane Zeneli

Vildane Zeneli është një nga modelet më seksi shqiptare që tërheq gjithnjë vëmendjen me pozat provokuese duke u kthyer kështu edhe në një nga më të komentuarat në media e rrjete sociale. Vildane njihet edhe për jetën luksoze që bën e në një intervistë të fundit për “Prive”, ajo ka zbuluar sa makina e shtëpi ka në rubrikën “10 gjërat që nuk i kemi ditur për të”.

“Gjithmonë njerëzit më pyesin sa makina, sa shtëpi i kam. Kam 5 makina dhe kam banesë në New York dhe shtëpi në Miami”, u shpreh Vildane.