“IA VENDOSËM UNË DHE ARBENITA”‘/ Fero zbulon kuptimin e emrit të vajzës, Nina – AlpeGossip
“IA VENDOSËM UNË DHE ARBENITA”‘/ Fero zbulon kuptimin e emrit të vajzës, Nina

“IA VENDOSËM UNË DHE ARBENITA”‘/ Fero zbulon kuptimin e emrit të vajzës, Nina

Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë me datë 24 Prill. Modelja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Nina.

Fero ishte pasditen e sotme i ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ku zbuloi kuptimin e emrit të vogëlushes. Ai tha se Nina do të thotë “e këndshme”.

“Kemi qenë me Arbenitën duke parë emra dhe na ka pëlqyer të dyve. S’po them as ia ka vënë Arbenita, as unë, por ia kemi vënë bashkë Nina. Kuptimin e ka “e këndshmja”. Nina do të thotë “e këndshme””, tregoi reperi.