E PYESIN PSE NUK LIDHET ME ISLIN/ Ori Nebijaj i kthehet keq komentueses:Ty të pyesin...(FOTO) - AlpeGossip
E PYESIN PSE NUK LIDHET ME ISLIN/ Ori Nebijaj i kthehet keq komentueses:Ty të pyesin…(FOTO)

E PYESIN PSE NUK LIDHET ME ISLIN/ Ori Nebijaj i kthehet keq komentueses:Ty të pyesin…(FOTO)

Ata kanë një raport fantastik në ekran dhe një kimi të paparë më njëri-tjetrin.

Ndaj shpesh herë fansat nuk mjaftohen me raportin e dy personazheve të njohur në ekran, si Isli dhe Ori, por duan t’i shohin ata bashkë edhe jashtë tij.

Ndaj një ndjekëse e moderatores Ori Nebijaj e ka pyetur këtë të fundit përse nuk lidhet me kolegun Isli Islami, duke parë që shkojnë shumë bashkë.

“Sa shkoni si çift, pse nuk lidheni ju të dy? Apo jeni edhe nuk tregoni?”, ka shkruar vajza.

“Nuk e kuptoj këtë pyetjen? Ty të pyesin për miqtë e tu pse nuk lidhesh me ta meqë shkoni?”, ia ka kthyer Ori, duke na lënë të kuptojmë se marrëdhënia e saj me Islin është vetëm miqësore dhe aspak më shumë.