Muskulozët “trondisin” botën! Bodybuilder-i gjerman i propozon të dashurit të tij në Venecia – AlpeGossip
Muskulozët “trondisin” botën! Bodybuilder-i gjerman i propozon të dashurit të tij në Venecia

Muskulozët “trondisin” botën! Bodybuilder-i gjerman i propozon të dashurit të tij në Venecia

Muskulozë dhe të dashuruar, ata sapo “tërbuan” internetin…
Dikur tabu, sot një gjë normale.

Dhe duket se Venecia sapo bëri bashkë çiftin gay, bodybuilder-i gjerman Patrick Huber ka zgjedhur këtë vend për t’i propozuar për martesë të fejuarit të tij, ish-zhytësit suedez Johan Jimmy Sjodin.

Fotografitë i kanë postuar në profilet e tyre në Facebook dhe mësohet se janë njohur me njëri-tjetrin në Facebook dhe kanë filluar të njihen 17 muaj më parë dhe pas pushimeve në Venecia çifti kanë zgjedhur të jetojnë në Munich.