Vajza super SEKSI e deputetit shqiptar “TËRBON” rrjetet me FOTOT e saj provokuse duke nxjerr… – AlpeGossip
Vajza super SEKSI e deputetit shqiptar “TËRBON” rrjetet me FOTOT e saj provokuse duke nxjerr…

Vajza super SEKSI e deputetit shqiptar “TËRBON” rrjetet me FOTOT e saj provokuse duke nxjerr…

Nënkryetari i “LDK” dhe kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri është baba i tre vajzave si yje, njëra më e bukur se tjetra. Mirëpo vajza e madhe dhe e vogël kanë qenë shpesh në qendër të vëmendjes. Ndërsa Lotina vetëm së fundmi po komentohet shumë.


19-vjeçarja është shumë aktive në rrjete sociale dhe duket tamam si modele, ndonëse ky nuk është profesioni i saj.

Një brune simpatike, me linja trupore e mbi të gjitha me shumë stil, Lotina nuk kishte si të mos tërhiqte vëmendjen ashtu si edhe motrat e saj. Megjithatë ndryshe nga to ajo preferon të mbajë një profil më të ulët publik.