AI E REFUZOI/ Por Ana nuk heq dorë nga Getinjo dhe e puth publikisht (VIDEO) – AlpeGossip
AI E REFUZOI/ Por Ana nuk heq dorë nga Getinjo dhe e puth publikisht (VIDEO)

AI E REFUZOI/ Por Ana nuk heq dorë nga Getinjo dhe e puth publikisht (VIDEO)

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi duke se ka një pëlqim të madh për reperin Getinjo. Pak ditë më parë Ana i komentoi reperit në një postim, por ai ia ktheu me një refuzim.

“Du me tpa , po t’thiri t’thiri vec kallxom ku je ?!”, i shkruante Ana Getinjos.

“Ishim parë, amo s’di a “Për’puthem”, ia kthente ai.

Ndërkohë së fundmi e ftuar në “WhyNot”, Ana i dhuroi puthje reperit përmes një ekrani në studio.

“E ka puth zidin valla se mu jo”, është shprehur Getinjo në një koment.