“DO SHOH SI MBAJNË FJALËN KRERËT E SHTETIT”/ Këngëtari i njohur mbyll Instagramin (FOTO) – AlpeGossip
“DO SHOH SI MBAJNË FJALËN KRERËT E SHTETIT”/ Këngëtari i njohur mbyll Instagramin (FOTO)

“DO SHOH SI MBAJNË FJALËN KRERËT E SHTETIT”/ Këngëtari i njohur mbyll Instagramin (FOTO)

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri ka hequr dorë nga rrjetet sociale gjatë kësaj periudhe për një arsye tepër të rëndësishme.

Ai ka sqaruar me një postim në Instastory se do të mungojë pasi do të merret me disa cështje tjera, ku përmendi edhe krerët e shtetit.

“Për pak kohë, nuk do të jem në Instagram dhe do e mbyll, që i bie se kam disa punë këto ditë të rëndësishme e të mos dëshroj me ndonjë postim para se të më kryhen punët ‘me interes të përgjithshëm’. Ju e dini që padrejtësitë te unë nuk pijnë ujë dhe të shoh se si do mi mbajnë fjalët disa nga krerët e shtetit”, shkruajti ai.

Nuk dihet ende për cfarë bëhet fjalë dhe nëse Labi do ta zbulojë së shpejti për publikun.