U LIDH ME NJË PASANIK PAS NDARJES NGA BENARDI/ Ish banorja e BB i sqaron të gjitha (FOTO) – AlpeGossip
U LIDH ME NJË PASANIK PAS NDARJES NGA BENARDI/ Ish banorja e BB i sqaron të gjitha (FOTO)

U LIDH ME NJË PASANIK PAS NDARJES NGA BENARDI/ Ish banorja e BB i sqaron të gjitha (FOTO)

Pak kohë pas ndarjes nga Benardi, të cilin e njohu brenda shtëpisë së “Big Brother Albania”, u përfol se Xheni ishte lidhur me një djalë pasanik.

Dyshimet bazoheshin mbi dhuratat e shumta që Xheni i bënte publike në rrjetet sociale.

Por tashmë Xheni, e cila pas një kohë qëndrimi në Shqipëri vendosi të kthehet pranë prindërve të saj në Itali, ka sqaruar këtë keqkuptim.

Njëri nga fansat e pyet në Instagram nëse është në një lidhje por Xheni i thotë se ende është beqare dhe s’ka ardhur koha që të lidhet.