PROVOKON VILDANE ZENELI/ Mbush “Twitterin” plot me foto “të nxehta” – AlpeGossip
PROVOKON VILDANE ZENELI/ Mbush “Twitterin” plot me foto “të nxehta”

PROVOKON VILDANE ZENELI/ Mbush “Twitterin” plot me foto “të nxehta”

Modelja  shqiptare, Vildane Zeneli, është e njohur për provokimet e saj në rrjetet sociale.

Kësaj here ajo vendosi që të bëhet aktive në Twitter, duke publikuar një sërë videosh dhe imazhe provokuese.

Në disa prej tyre, ajo shfaqet e shtrirë në shtrat, ndërsa vë në pah linjat e saj atraktive.

Vildania është shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, në të cilat është thuajse çdo ditë aktive.

Këto ditë, ajo është rikthyer në Kosovë dhe Shqipëri, duke u bërë pjesë e disa intervistave dhe projekteve televizive.

 Fotot e fundit provokuese në Twitter i kanë dhuruar asaj me mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj të shumtë.
 

Modelja Zeneli u bë e njohur për publikun vite më parë, falë paraqitjeve të saj atraktive në rrjetet sociale.