A je e dashuruar me Klevi Kadillin? Përgjigjja e Dojna Memës ÇMENDI rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
A je e dashuruar me Klevi Kadillin? Përgjigjja e Dojna Memës ÇMENDI rrjetin (FOTO)

A je e dashuruar me Klevi Kadillin? Përgjigjja e Dojna Memës ÇMENDI rrjetin (FOTO)

Trendi më i ri në Instagram, ku ndjekësit bëjnë pyetje dhe përgjigjet postohen në Instastory, duket se ka fiksuar edhe vipat shqiptarë. Së fundmi, kësaj loje ju bashkua edhe Dojna Mema. Nëpërmjet përgjigjjeve të saja zbuluam disa gjëra të reja në lidhje me mardhënien e tyre me Klevi Kadillit.

A je e dashuruar me Kelvi Kadillin ti?”,- ishte një pyetje që fansat ja bënë Dojnës.
Përgjigja e saj tregoi akoma edhe më tepër:

“Ai më shumë”, është përgjigjur Dojna. Kaq u desh që të konfuzohen fansat dhe të mendohet se ata të dy janë çifti më i ri i showbizit./AlpeNews.al/