E panë të GJITHË! Fansi kërkon ti shohë gjoksin, Enca ja TREGON direkt (FOTO) – AlpeGossip
E panë të GJITHË! Fansi kërkon ti shohë gjoksin, Enca ja TREGON direkt (FOTO)

E panë të GJITHË! Fansi kërkon ti shohë gjoksin, Enca ja TREGON direkt (FOTO)

Trendi më i ri në Instagram, ku ndjekësit bëjnë pyetje dhe përgjigjet postohen në Instastory, duket se ka fiksuar edhe vipat shqiptarë. Së fundmi, kësaj loje ju bashkua edhe Enca, e cila disa minuta më parë filloi ti përgjigjej pyetjeve të fansave të saj.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve e ka tërhequr pyetja e një ndjekësi, i cili i shkruante këngëtares:
“Një nga ëndrrat e mia më të mëdha është të shoh thithkat e tua. Kur do të na i tregosh të lutem?

Enca ka habitur fansat kur menjëherë i ka treguar ndjekësit gjoksin e saj të vizatuar, gjë e cila me siguri e ka lënë fansin me gisht në gojë.