HABIT KËNGËTARJA SHQIPTARE/ E quan fat kur i prekin të pasmet (FOTO) - AlpeGossip
HABIT KËNGËTARJA SHQIPTARE/ E quan fat kur i prekin të pasmet (FOTO)

HABIT KËNGËTARJA SHQIPTARE/ E quan fat kur i prekin të pasmet (FOTO)

Ajo është një ndër artistet me orgjinë shqiptare më të suksesshme në tregun muzikor. Bëhet fjalë për këngëtaren Bebe Rexha, e cila tërheq vëmendjen jo vetëm me produktet muzikore, por edhe me format e saj bombastike.

Së fundmi Bebe i ka habitur të gjithë teksa ka postuar në Instagram një foto ku shprehet se i dashuron të pasmet e saj.

“I dua të pasmet e mija të mëdha”, shkruan Bebe krahas fotos, e cila është komentuar gjerësisht nga fansat e saj të shumtë.

Por këngëtarja shqiptare nuk është mjaftuar me kaq dhe ka bërë edhe një postim në Instastory ku tregon se si një fans prek të pasmet e saj dhe pikërisht këtë veprim ajo e quan fat.