Si dy pika uji! Olti Curri bën zbulimin e rradhës dhe gjen Kendall Jenner-in shqiptar… (FOTO) – AlpeGossip
Si dy pika uji! Olti Curri bën zbulimin e rradhës dhe gjen Kendall Jenner-in shqiptar… (FOTO)

Si dy pika uji! Olti Curri bën zbulimin e rradhës dhe gjen Kendall Jenner-in shqiptar… (FOTO)

Kemi parë shpesh raste kur me Vip-at e famshëm ka personazhe që ngjajnë por këtë herë ngjashmëria me të vërtet është në maksimumin e saj.

Ka qenë blogeri Olti Curri i cili me një postim në Instagram ka zbuluar “Kendall Jenner-in shqiptar” dhe ajo është modelja Nensi Pasha.

Po ju si mendoni? A është vërtet Nensi një copy-paste e Kendall Jenner?