Djali i dhuratave! Ja kush është personazhi që e surprizon gjithmonë të dashurën e tij (FOTO) - AlpeGossip
Djali i dhuratave! Ja kush është personazhi që e surprizon gjithmonë të dashurën e tij (FOTO)

Djali i dhuratave! Ja kush është personazhi që e surprizon gjithmonë të dashurën e tij (FOTO)

Kanë qenë të shpeshta rastet kur djali i moderatorit Ardit Gjebrea ka postuar në rrjetet sociale foto të dhuratave dedikuar të fejuarës së tij, Merlinit.

Duket se ky është kthyer në një zakon tashmë për Jonin.

Së fundmi ai ka vendosur ta surprizoi të dashurën e tij me lule dhe ëmbëlsira. Në një foto që Joni ka postuar në “Instagram” shfaqet me një tufë lulesh që e ka vendosur përpara fytyrës dhe një kuti me çokollata.

Ehh, sa me fat duhet të ndihet Merlini.