TATUAZHI I PARË/ Këngëtari i njohur shqiptar gdhend emrin e tij në gishta (FOTO) – AlpeGossip
TATUAZHI I PARË/ Këngëtari i njohur shqiptar gdhend emrin e tij në gishta (FOTO)

TATUAZHI I PARË/ Këngëtari i njohur shqiptar gdhend emrin e tij në gishta (FOTO)

Këngëtari i njohur shqiptar Seven Saraqi sapo u fut zyrtarisht ntari grupin e personave me tatuazhe. Në nje Storie në Instagram ai ka publikuar foton e tatuazhit të tij të parë ku ka shkruar emrin e vet.

“Seven” shkruan tatuazhi i tij në pesë gishtat e dorës, nga një shkronjë në secilin gisht.

Mesa duket mbi të gjithë ai do veten e tij dhe këtë ka dashur ta gdhendë edhe në dorën e tij.

Këngëtari ndërkohë ka treguar se shumë shpejt do të ketë edhe një bashkëpunim me këngëtaren e famshme Bebe Rexha.