Bes Kallaku uron 8 marsin dhe zbulon për herë të parë fytyrën e mamasë së tij (FOTO) - AlpeGossip
Bes Kallaku uron 8 marsin dhe zbulon për herë të parë fytyrën e mamasë së tij (FOTO)

Bes Kallaku uron 8 marsin dhe zbulon për herë të parë fytyrën e mamasë së tij (FOTO)

Ai gjithnjë na ka prezantuar me gjyshen, Ijen dhe lidhjen e ngushtë që ka me të.

Fakti që është rritur prej saj, e bën Besin t’i jetë mirënjohës çdo ditë. Por shumë pak persona e njohin mamanë e aktorit të humorit fytyrën e së cilës ai e zbulon sot teksa i uron 8 Marsin. Besi iu uron festën tre femrave në jetën e tij, mamasë, Ijes dhe bashkëshortes Xhensila me të cilën pret të bëhen prindër për herë të parë. ‘Urime 8-Marsin, Nena(Shpresa) qe me linde, me dhe jeten, Ija qe me rrite me lule dele, Xhensila qe me lumturove ditet’, shkruan ai.