“ASKUSH NUK ËSHTË I NDERSHËM”/ Pamela Anderson pozon e zhveshur (FOTO) – AlpeGossip
“ASKUSH NUK ËSHTË I NDERSHËM”/ Pamela Anderson pozon e zhveshur (FOTO)

“ASKUSH NUK ËSHTË I NDERSHËM”/ Pamela Anderson pozon e zhveshur (FOTO)

Pamela Anderson ka zgjedhur një vjeshje mjaft provokuese për të përcjellë një mesazh mbi gënjeshtrët.

Pa të brendshme dhe me një bluze transparente, aktorja e famshme u shpreh se asnjë njeri nuk është i ndershëm.

Ylli nënvizoi se natyra njerëzore është e tillë dhe se njerëzit duhet të mendojnë më shumë për veten e tyre.

“Besoni në gënjeshtra për të mësuar më në fund të besoni tek vetja… është vërtetë shumë e rëndësishme kjo? Asnjë nuk është i ndershëm 100%, mbi të gjitha ata që akuzojnë të tjerët që nuk janë të besueshëm. 

Natyra njerëzore është e tillë. Është normale të jesh i hapur, të jetosh, të mos kesh frikë. Lëri të gënjejnë, është vetëm një vend, i trishtuar gjithsesi, ndër të tjera-mendoni shumë për veten tuaj. Preferoj të besoj tek çdo gjë dhe tek të gjithë. 

Përse Jo? Sepse e di të vërtetën dhe të tjerat janë vetëm zbavitje,”-shkruajti ajo në postimin në Instagram.

Anderson dukej shumë seksi në foto, ndërsa vuri në pah gjoksin bombastik.

Edhe pse 51-vjeç, aktorja ka një trup për tu pasur zili nga çdo vajzë e re.