DY MUAJ MË PARË U BË BABA/ Labinot Gashi bën dedikimin më të veçantë për Rroan (FOTO) – AlpeGossip
DY MUAJ MË PARË U BË BABA/ Labinot Gashi bën dedikimin më të veçantë për Rroan (FOTO)

DY MUAJ MË PARË U BË BABA/ Labinot Gashi bën dedikimin më të veçantë për Rroan (FOTO)

Më 21 dhjetor të vitit që lamë pas, moderatori i njohur Labinot Gashi u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Qëndresa, solli në jetë vogëlushen që e pagëzuan me emrin e veçantë Rroa.

Vetëm disa ditë më parë Rroa ka mbushur 2 muaj nga ardhja në jetë dhe ditën e sotme, Labinoti ka publikuar një foto shumë të ëmbël me të voglën, teksa ka pozuar duke e mbajtur në krahë.

Moderatori ka shkruar krahas fotos fjalët më të ngrohta për të bijën, që kanë prekur zemrat e ndjekësve të tij.

“Dritë, jeta ka kuptim tjetër me ty Rroa.”- shkruan Labinoti krahas fotos, duke i bashkëngjitur një zemër të kuqe.