“PËR PAK I DOLI NË SHESH”/ Me bikinit e vogla dhe të ngushta Klaudia Pepa poston foto të nxe hta, “tërbohen” komentuesit (FOTO) – AlpeGossip
“PËR PAK I DOLI NË SHESH”/ Me bikinit e vogla dhe të ngushta Klaudia Pepa poston foto të nxe hta, “tërbohen” komentuesit (FOTO)

“PËR PAK I DOLI NË SHESH”/ Me bikinit e vogla dhe të ngushta Klaudia Pepa poston foto të nxe hta, “tërbohen” komentuesit (FOTO)

Balerina e njohur Klaudia Pepa që është bërë e njohur edhe në Itali po shijon pushimet verore buzë detit. E me sa duket Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta.

E veshur me bikini të vogla, balerina ka pozuar buzë detit si për të provokuar.

“Më thirrni luleshtrydhe,”- shkruan Klaudia Pepa krahas fotos tërheqëse të postuar në rrjete sociale.