“PAK FRESKËT, PO VISHEM …”/ Ish-banorja e BIG BROTHER ngre temperaturat, publikon FOTON provokuese – AlpeGossip
“PAK FRESKËT, PO VISHEM …”/ Ish-banorja e BIG BROTHER ngre temperaturat, publikon FOTON provokuese

“PAK FRESKËT, PO VISHEM …”/ Ish-banorja e BIG BROTHER ngre temperaturat, publikon FOTON provokuese

Modelja Xhensila Pere është një prej personazheve që mbahet mend prej Big Brother.

Së fundmi ajo ka pubikuar një foto, ku edhe shfaqet mjaft seksi dhe provokuese duke mos i lënë shumë vend imagjinatës.

Xhensila Pere

Kësaj here Xhensila ka pozuar në një pishinë, duke mbajtur veshur vetëm një këmishë të gjelbër, e cila nuk fshihte asgjë.

Krahas fotos ajo shkruan: Pak freskët , po vishem …