“Një rrëfim sakrificash, vuajtjesh dhe përkushtimi”/ Arbana Osmani sjell Blendi Fevziun në Top-Channel – AlpeGossip
“Një rrëfim sakrificash, vuajtjesh dhe përkushtimi”/ Arbana Osmani sjell Blendi Fevziun në Top-Channel

“Një rrëfim sakrificash, vuajtjesh dhe përkushtimi”/ Arbana Osmani sjell Blendi Fevziun në Top-Channel

E kishit menduar ndonjëherë moderatorin historik të Tv Klan në Top-Channel…
I ftuari special në ‘Dua të të bëj të lumtur’ krah moderatores Arbana Osmani do të jetë Blendi Fevziu.

‘Nje histori qe vjen nga thellesite e minieres se Bulqizes. Nje rrefim sakrificash, vuajtjesh, perkushtimi, por edhe dashurie.’ ka shkruar moderatori në postimin e tij krah Arbanës.

Këtë herë emisioni është ideuar që krahh istorive të vërteta të njerëzve të thjeshtë të jenë dhe personazhe publikë dhe këtë herë do të jetë Fevziu.