Duket si një përgjigjje ndaj kritikave, por Luana Vjollca ju bën ‘DISS’-in të gjitha vajzave të showbiz-it shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
Duket si një përgjigjje ndaj kritikave, por  Luana Vjollca ju bën ‘DISS’-in të gjitha vajzave të showbiz-it shqiptar (FOTO)

Duket si një përgjigjje ndaj kritikave, por Luana Vjollca ju bën ‘DISS’-in të gjitha vajzave të showbiz-it shqiptar (FOTO)

Luana Vjollca është një ndër vajzat më seksi dhe shpesh herë ‘trondit’ rrjetin me fotot që poston. Këtë herë moderatorja e njohur ka dy fjalë për shumë persona që mbase nuk kanë simpati për të. Por kjo mund të merret edhe si DISS’ për të gjitha vajzat e showbiz-it shqiptar.

“Më e kërkuara”, shkruhet në bluzën që ka veshur Luana dhe mbishkrimi i Vjollcës është “Mood”, pra kështu ndihet ajo. Epo duhet thënë dhe pranuar se moderatorja është ndër femrat më të ndjekura shqiptare.