A E KA ZVOGËLUAR ÇILJETA AKOMA MË SHUMË GJOKSIN? Ja foto që na habiti të gjithëve – AlpeGossip
A E KA ZVOGËLUAR ÇILJETA AKOMA MË SHUMË GJOKSIN? Ja foto që na habiti të gjithëve

A E KA ZVOGËLUAR ÇILJETA AKOMA MË SHUMË GJOKSIN? Ja foto që na habiti të gjithëve

 Çiljeta Xhilaga  është komentuar gjithmonë në mediat rozë për gjoksin e saj “gjigant” dhe kur ajo mori vendimin për zvogëlimin e tij të gjithë ngelën të habitur.
Fakti që Çili karakterizohej me ato përmasa ka bërë që vëmendja drejt saj të jetë më e vogël se më herët.
E megjithatë ajo përsëri dukej mjaft seksi!

Në foton e fundit këngëtarja duket akoma më e dobët dhe ka ngjallur dyshime në mos ka realizuar sërish operacion për ta zvogëluar akoma më shumë atë.

Pranë fotos ka pranuar komente të shumta ndërsa shihet e veshur me shumë stil.