DO TË RRËNQETHENI/ Noizy befason fansin, i shkon në SPITAL dhe …(VIDEO) – AlpeGossip
DO TË RRËNQETHENI/ Noizy befason fansin, i shkon në SPITAL dhe …(VIDEO)

DO TË RRËNQETHENI/ Noizy befason fansin, i shkon në SPITAL dhe …(VIDEO)

Ai ka me miliona fansa dhe nuk mund t’i takojë dot të gjithë, pavarësisht dëshirës së madhe. Por në raste të veçanta reperi shqiptar Noizy di si të bëjë surpriza që t’i lërë pa fjalë fansat e tij.

Kjo nuk është hera e parë ku Noizy suprizon fansat e tij e fundit ka qenë supriza për ditëlindjen e  20 vjeçarit duke i shkuar me një tortë në shkollë.

E tillë ka qenë surpriza që Noizy i bëri një fansi të tij nga Peja i cili nuk ishte në gjendje të mirë shëndetsore dhe ndodhej në një spital të Turqisë.

Rrreperi i ka shkuar suprizë duke e kapur në befasi atë, menjëhere ai i është hedhur në krah.

Për më shumë shihni videon më poshtë:

Përgatiti: AlpeNews.al