MË E MIRË E ËMA SE E BIJA/ Njihuni me mamin super SEKSI të Ana Likës (FOTO) – AlpeGossip
MË E MIRË E ËMA SE E BIJA/ Njihuni me mamin super SEKSI të Ana Likës (FOTO)

MË E MIRË E ËMA SE E BIJA/ Njihuni me mamin super SEKSI të Ana Likës (FOTO)

Anna është edhe mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku poston vazhdimisht foto joshëse dhe provokuese, të cilat priten plot me komente nga ndjekësit e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në Isntastory të nënës së saj.Me bikini dhe një pamje  seksi mamai i Ana Likës duket si një gocë e re.