"ÇMENDEN" MESHKUJT/ Tea e "Big Brother" heq reçipetat (FOTO) - AlpeGossip
“ÇMENDEN” MESHKUJT/ Tea e “Big Brother” heq reçipetat (FOTO)

“ÇMENDEN” MESHKUJT/ Tea e “Big Brother” heq reçipetat (FOTO)

Edhe pse kanë kaluar shumë vite që nga pjesëmarrja e saj në “Big Brother”, Tea Zhuli ka mbetur një nga ish-banoret më të komentuara në media.

Së fundmi Tea i ka kthyer sytë nga vetja me fotot me rroba banjo dhe pozat që janë pëlqyer e komentuar shumë.

Në një prej fotove Tea ka hequr reçipetat dhe ka pozuar me duart tek gjoksi.

Tea është e njohur për format e saj perfekte trupore  për të cilat është vlerësuar edhe gjatë periudhës që qëndroi në Big Brother.