HABIT Rezarta Shkurta, zbulon dashurinë e saj të përjetshme dhe nuk janë Hera dhe Ermali (FOTO) – AlpeGossip
HABIT Rezarta Shkurta, zbulon dashurinë e saj të përjetshme dhe nuk janë Hera dhe Ermali (FOTO)

HABIT Rezarta Shkurta, zbulon dashurinë e saj të përjetshme dhe nuk janë Hera dhe Ermali (FOTO)

Prej kohësh larg Muzikës, Rezarta Shkurta ka zgjedhur t’i dedikohet biznesit të saj dhe familjes.
Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku tregon se si janë bërë duart e saj pas çdo projekti që realizon.

“Pas çdo skenografie duart e mia përfundojnë kështu! Më kujton fëmijërinë kur pikturoja. Nuk e përshkruaj dot kënaqësinë që ndjej. Për mua kjo nuk është punë, por dashuri e përjetshme”, -ka shkruar ajo në foton e publikuar.

Rezarta Shkurat ka treguar gjithmonë përkushtimin e saj të madh ndaj vogëlushes Hera e cila ka trashëguar mjaft nga talenti i të ëmës dhe që tani duket një artiste e vogël.