DALIN PAMJET NGA KLIPI/ Era Istrefi del “TOPLESS” dhe qenka tërmet i vërtetë (FOTO) – AlpeGossip
DALIN PAMJET NGA KLIPI/ Era Istrefi del “TOPLESS” dhe qenka tërmet i vërtetë (FOTO)

DALIN PAMJET NGA KLIPI/ Era Istrefi del “TOPLESS” dhe qenka tërmet i vërtetë (FOTO)

Sukseset e saj nuk kanë të ndalur. Ndaj dhe Era është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor pas pjesëmarrjes në Kampionatin e Botërorit dhe performancës gjigante me Will Smith dhe Nicky Jam.

Pas publikimit të klipit “Prisioner”, Era ka gati një tjetër hit veror që do të titullohet “Oh god”.

Kjo këngë e re do të vijë në bashkëpunim me Konshens, një artist xhamajkian.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar sot një foto nga klipi dhe na duhet të themi se duket një tërmet i vërtetë.

Era shfaqet në sfondin e një rrufeje, ndërsa gjoksin “topless” e ka të pikturuar. Epo ne jemi më se gati për ta parë, po ju?