ME HIJE DHE TË GRISUARA/ Këto 9 modelet të pranverës “mom jeans” na çmendën (FOTO) – AlpeGossip
ME HIJE DHE TË GRISUARA/ Këto 9 modelet  të pranverës “mom jeans” na çmendën (FOTO)

ME HIJE DHE TË GRISUARA/ Këto 9 modelet të pranverës “mom jeans” na çmendën (FOTO)

Mom jeans janë trendi i viteve  90 të cilat së fundmi po i shohim kudo. Femrat kanë hequr dorë nga xhinset super të ngushta duke u dashuruar  me modelin “mom”.

Mirëpo para se të përzgjidhni këtë stil duhet të dini se cilat janë odelet më “cool”. Jemi futur në sezonin e pranverës prandaj ka shumë rëndësi se cilin model duhet të kemi në garderobë.

Ne ju njohim me 9 modelet të cilat  janë kthyer në mani për çdo femër dhe  janë të adhurueshme.