SOT NJË NGA REPERËT MË TË PËLQYER/ Nuk do ta besoni se si dukej Gjiko para famës (FOTO) – AlpeGossip
SOT NJË NGA REPERËT MË TË PËLQYER/ Nuk do ta besoni se si dukej Gjiko para famës (FOTO)

SOT NJË NGA REPERËT MË TË PËLQYER/ Nuk do ta besoni se si dukej Gjiko para famës (FOTO)

Gjiko Gjikolli është një ndër reperët më të suksseshëm në estradën shqiptare, këngët e të cilit (si bashkëpunim ashtu dhe solo) pëlqehen shumë nga fansat. Por si dukej Gjiko para famës, atëherë kur ishte thjesht një fëmijë i cili nuk e mendonte se do të arrinte kaq lart? Këtë na e ka treguar së fundmi e shoqja e tij, moderatorja Elita Rudi.

Elita është kapluar nga një ndjenjë nostalgjie dhe për këtë arsye ka hapur arkivat plot me foto nga e kaluara. Ajo ka publikuar: 1) një foto të Zërit:

2. Një foto të saj në moshën e fëmijërisë:

3. Një foto të Gjikos, kur ky i fundit ishte veçse një djalë i vogël, që siç thamë më sipër nuk ia kishte idene se çe priste. Reperi shihet i buzëqeshur në foton në fjalë, me flokë disi të gjata dhe me balluke: