FANSAT E NGATËRROJNË ME KIARA TITON/ Dojna Mema bën reagimin që nuk e prisnim (FOTO) – AlpeGossip
FANSAT E NGATËRROJNË ME KIARA TITON/ Dojna Mema bën reagimin që nuk e prisnim (FOTO)

FANSAT E NGATËRROJNË ME KIARA TITON/ Dojna Mema bën reagimin që nuk e prisnim (FOTO)

Moderatorja, Dojna Mema ka qenë në vëmendje të mediave kohët e fundit pas prezantimit të “voice of kids” dhe aludimit për një lidhje të mundshme me këngëtarin, Vlashent Sata.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë publikon foto dhe video nga jeta  e saj e përditshme.  Ditën e sotme ajo është bërë pjesë e lojës  “pyetje dhe përgjigje” me fansat. Mirëpo duket s një fans  e ka nagtëruuar Dojnën me kolegen e saj Kiara Tito.

Të dua shumë Kiara Tito, je më e mira”: ishin fjalët e ndjekësit ndërkohë Dojna e ka marrë me sportivitet dhe ka befasuar me përgjigjen Edhe unë, faleminderit për suportin.

Më pas ka qenë vetë Kiara e cila ak shpërndar postimin e  Dojnës dhe mesa kuptuam vajzat e paskan marrë me të qeshur gjithë këtë situatë.