PAK DHE SAKTË? Ndiq këto 7 trende këtë verë dhe je në rregull – AlpeGossip
PAK DHE SAKTË? Ndiq këto 7 trende këtë verë dhe je në rregull

PAK DHE SAKTË? Ndiq këto 7 trende këtë verë dhe je në rregull

Nëse dëshironi që gardëroba juaj të ketë 2-3 gjëra të sakta, në kuptimin që ato të jenë trende të verës 2019, atëherë po lexoni artikullin e duhur.

Më poshtë do të gjeni trendet e modës “më të zakonshme” që, në të vërtetë, janë disa nga veshjet që do t’i hasni kudo që shkoni.

Nga xhaketat e holla me ngjyra te fustanet e bardha prej pambuku, vazhdoni të shijoni shtatë veshjet/aksesorët më të dashur nga të gjitha fashionistat që duhet t’i keni këtë verë që ka mbërritur.

Xhaketat lino

Çantat në formë shporte

Xhinset e bardha

Sandalet sportive me ngjitësa

Kanatieret

Kominoshet

Fustanet e bardha prej pambuku