“DASHURIA IME”/ Julian Deda përqafon vajzën e tij dhe i dedikon këto fjalë (FOTO) – AlpeGossip
“DASHURIA IME”/ Julian Deda përqafon vajzën e tij dhe i dedikon këto fjalë (FOTO)

“DASHURIA IME”/ Julian Deda përqafon vajzën e tij dhe i dedikon këto fjalë (FOTO)

Julian  Deda është një nga aktorët e humorit më të dashur nga publiku shqiptar.

Tashmë ashtu si të gjithë edhe ai i preferon rrjetet sociale ndaj dhe është shumë aktiv.

Së fundmi ka publikuar një foto me vajzën e tij Reina teksa e përqafon dhe i kushton disa fjalë të bukura.

“Reina ime, dashuria ime…” shkruan ai krahas fotos për të demonstruar dashurinë e madhe që ka për të bijën.