KOSTUMI ROZË PASTEL "MUST" I PRANVERËS/ Vip-et i veshën pa të brendshme dhe çmendën meshkujt (FOTO) - AlpeGossip
KOSTUMI ROZË PASTEL “MUST” I PRANVERËS/ Vip-et i veshën pa të brendshme dhe çmendën meshkujt (FOTO)

KOSTUMI ROZË PASTEL “MUST” I PRANVERËS/ Vip-et i veshën pa të brendshme dhe çmendën meshkujt (FOTO)

Kush tha që dukesh elegante vetëm me një fustan pas trupi?  Trendi i vitit të shkuar na tregoi se vajzat duken mjaft stil të veshura dhe me një kostum serioz dhe është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Së fundmi  vajzat e showbizit  na dhanë një tjetër provë për këtë të fundit. Mund të kombinohen edhe në mënyrë chic, por edhe sportive sipas stilit tuaj.

Pra me një fjalë të vetme kostumi rozë pastel është must have zyrtar për pranverën e 2019.

Ronela Hajati

Lori Hoxha

Kejvina Kthejlla

Alketa Vejsiu

Elhaida Dani

AlpeNews.al